hanem az érzés, hogy szabin vagy, és nincs meló!
Szóval préselj ki egy mosolyt magadból, és egy idő után természetessé válik.
Ezért ne hagyd ki soha a lábnapot!
Ezt még megiszom, és indulok hozzád!
vedd a kezedbe a dolgokat!
1. Tisztítsd meg a csirkét 2. Tedd be a sütőbe 3. Menj netezni